O7 Active dantų pasta ir burnos skalavimo skystis - Tobula Šypsena

O7 Active su aktyviuoju deguonimi: Dantų pasta + Burnos skalavimo skystis

Dantų apnašos stipriai įtakoja dantų ėduonį (kariesą) ir dantenų ligas. Dantų šepėteliu, tarpdančių šepėteliu ir dantų siūlu galima pašalinti 75% visų apnašų. Tai reiškia, kad burnoje vis dar lieka bakterijų, kurios gali sukelti problemų. Burnos skalavimas ir dantų valymas O7 active® burnos priežiūros priemonėmis padeda išlaikyti burnos ertmę sveiką.

Dantų pasta + Burnos skalavimo skystis

22.9022.90Į krepšelį

  • Nemokamas pristatymas nuo 30 €
  • Saugus atsiskaitymas el. bankininkyste
  • Pristatymas per 2-4 d.d. į paštomatus
Super produktas!
“Rekomenduoju! Aktyvus deguonis išties padeda. Naudoju du kart dienoj ir tikrai padėjo sumažinti dantenų uždegimą ir skausmą.” – Brigita

Laura
Naudoju kasdien ir matau pagerėjimą
“Burnos skalavimo skystis puikaus skonio, suteikiantis burnai gaivos jausmą ir pašalinantis nepageidaujamus kvapus.” – Laura
Malonus švaros jausmas
“Naudoju dantų pastą ir skystį. Po dantų valymo, skystis suteikia tą ypač švarų jausmą, kuris išlieka iki ryto.” – Arūnas

Priežastys, kodėl verta rinktis burnos priežiūros produktus su aktyviuoju deguonimi:

Neleis kauptis dantų apnašoms.

Padės išlaikyti sveikas dantenas.

Ženkliai sumažins karieso vystymąsi.

Šiek tiek pabalins dantis.

Naikins blogą burnos kvapą.

Mažins dantų jautrumą.

Neleis kauptis dantų apnašoms.

Padės išlaikyti sveikas dantenas.

Ženkliai sumažins karieso vystymąsi.

Šiek tiek pabalins dantis.

Naikins blogą burnos kvapą.

Mažins dantų jautrumą.

Anaerobinės bakterijos

Anaerobinės bakterijos sukelia daugelį burnos ertmės ligų. Šios bakterijos dauginasi aplinkoje, kurioje yra labai mažai arba visai nėra deguonies. O7 Active® naikina anaerobines bakterijas, tuo pačiu padeda išvengti daugelio burnos ertmės ligų.

Periodontito prevencija

Tyrimai rodo, kad gydant periodontitą įprastais būdais ir kartu atliekant dantenų kišenių praplovimą su aktyvaus deguonies preparatais, ženkliai sumažėja gram-neigiamų anaerobinių bakterijų kiekis subgingivalinėje mikro floroje.

Kaip veikia aktyvus deguonis?

Aktyvus deguonis veikia priešuždegimiškai ir stimuliuoja kraujo kapiliarų regeneraciją. Iki šiol plačiausiai naudojamas antiseptikas buvo chlorheksidinas. Neigiamos chlorheksidino savybės: jis naikina tiek teigiamas, tiek neigiamas bakterijas, taip pažeisdamas bakterinį balansą; naudojant šią medžiagą ilgesnį laiką, tamsėja dantys ir keičiasi skonio pojūtis.

7 efektyvūs aktyvaus deguonies poveikiai

Aktyvus deguonis naikina blogasias bakterijas

Daugelį burnos ligų sukelia vadinamosios „anaerobinės“ bakterijos. Šios bakterijos gyvena be deguonies aplinkoje. Šiems mikroorganizmams būdinga tai, kad deguonis jiems kelia grėsmę. Burnos skalavimo skystis, pagrįstas aktyviu deguonimi, padeda kovoti su šiomis kenksmingomis anaerobinėmis bakterijomis. Burnos priežiūros produktai „O7 active®“ yra pagaminti iš aktyvaus deguonies ir skirti naudoti kasdien.

Tyrimais įrodytas aktyvaus deguonies efektyvumas

Terapinis aktyvaus deguonies poveikis dantų problemoms įrodytas įvairiais tyrimais. Mokslininkai stebėjo pacientus, sergančius ūminiu lėtiniu periodontitu, kai mikrofloros sudėtis matuojama periodonto kišenėje. Rezultatai rodo, kad naudojant aktyvųjį deguonį kartu su mastelio keitimu ir šaknų planavimu (SRP), žymiai sumažėja gram-neigiamų anaerobinių bakterijų kiekis gleivinės mikrofloroje. Be to, aktyvus deguonis turi daugybę naudingų terapinių efektų, tokių kaip priešuždegiminis ir antimikrobinis, ir skatina kapiliarinių kraujagyslių augimą.

Chlorheksidino alternatyva

Be geros burnos higienos ir profesionalaus dantų valymo, gali tekti kovoti su patogeninėmis bakterijomis papildomais produktais. Kol kas chlorheksidinas yra geriausiai žinomas antiseptikas. Chlorheksidinas yra veiksmingas bakterijų naikintojas. Chlorheksidino trūkumas yra tas, kad jis naikina visas bakterijas – taip pat ir gerąsias – ir taip sutrikdo burnos pusiausvyrą. Žinomas šalutinis poveikis taip pat yra dantų ir liežuvio spalvos pasikeitimas bei skonio pasikeitimas dėl skonio pumpurų pažeidimo.

Rekomenduojama gydyti dantenų uždegimą, periodontitą ir periimplantitą

Aktyvus deguonis padeda pašalinti kenksmingas bakterijas. Jis veikia greitai ir padeda išvengti naujų bakterijų dauginimosi. Bus pagerinta dantenų būklė. Aktyvus deguonis gali būti rekomenduojamas gydant dantenų uždegimą, periodontitą, taip pat kaip kasdienį burnos skalavimo skystį, kuris padeda išlaikyti dantenas geros būklės.

JML Berendseno bandomajame tyrime Mondzorg Hogeschool Utrecht (Nyderlandai) buvo išmatuotas aktyviojo deguonies gydomasis poveikis pacientams, sergantiems periodontitu ir peri-implantitu. 3 mėnesius gydant aktyviuoju deguonimi, pacientų, sergančių periodontitu, grupėje buvo nustatytas 56% kišenės gylio sumažėjimas. Periimplantito tyrimo metu buvo įrodyta, kad 75% paveikto audinio pasveiko.

Kova su ėduonimi

Ėduonis yra danties audinio demineralizacijos procesas. Demineralizaciją pradeda rūgštys, kurias išskiria tam tikros bakterijos, paverčiamos iš cukrų. Viena iš rūgščių labiausiai formuojančių bakterijų yra Streptococcus mutans – pasirinktinė anaerobinė bakterija, kuri per labai trumpą laiką cukrų gali paversti pieno rūgštimi. Aktyvus deguonis gali labai sumažinti bakterijų skaičių. Nijmegeno universitete (Nyderlandai) atlikto tyrimo metu Streptococcus mutans bakterijų skaičius sumažėjo 70%.

Halitozės sumažinimas

Nemalonus burnos kvapas arba halitozė yra svarbiausia būklė, kurią sukelia gramneigiamos anaerobinės bakterijos burnoje (Fusobacterium, Porphyromonas ir Bacteriodes). Šios anaerobinės bakterijos sukelia lakiųjų sieros junginius (VSC), atsirandančius skaidant baltymus. Šie VSC natūraliai turi nemalonų kvapą. Lyncho tyrimas parodė, kad aktyvus deguonis gali oksiduoti šiuos baltymus ir taip labai sumažinti sieros kvapą.

Dantų balinimas

Aktyvus deguonis turi oksidacinį poveikį. Šis poveikis lemia dentino balinimą ir spalvos pasikeitimo pašalinimą ant emalio ir jo. Skirtingai nei peroksidai, oksidacijos procese nesusidaro laisvieji radikalai, todėl aktyvusis deguonis yra saugus dantų emaliui ir dantenoms.

Pagrindinės O7 Active® burnos skalavimo skysčio ir dantų pastos, su aktyviuoju deguonimi, savybės

Burnos skalavimo skystis:
• Su aktyviu deguonimi ir fluoru (0,26%)
• Neutralaus pH
• Be alkoholio ir chlorheksidino

Dantų pasta:
• Su aktyviu deguonimi
• Subalansuotas fluoro kiekis (1100 ppm)
• Žemas abrazyvumas RDA 60-80

22.9022.90Į krepšelį

Patogus pristatymas

Patogus ir saugus pristatymas į visus Lietuvos paštomatus

Saugus atsiskaitymas

Atsiskaitykite bankiniu pavedimu ar kreditine/debetine kortele

Pagalba renkantis

Sunku išsirinkti? Pagalba telefonu, el. paštu ar Messenger.

Straipsniai apie burnos higieną

6 žingsniai gražios šypsenos link

Žmonės, kurie turi gražius ir sveikus dantis dažniau šypsosi.  Žmonės turintys probleminius dantis dažnai tik kilsteli lūpų kampučius į viršų. Galbūt jie vienodai laimingi, o…
Straipsniai apie burnos higieną

Kaip išsirinkti dantų šepetėlį vaikui?

Dygstant dantukams vaiko burnytėje mamos skuba jam ieškoti pirmojo dantų šepetėlio.  Į ką reikia atkreipti dėmesį? Šereliai – smulkūs ir maži, kad galėtų tinkamai išvalyti…
Straipsniai apie burnos higieną

Kas yra periodontitas?

Periodonto ligos arba periodontitas, tai – dantį supančių audinių ligos. Dantį supantys audiniai – dantenos, periodonto raiščiai, danties cementas bei alveolės kaulas. Kai pažeidžiamos išvardintos…