Opalescence rinkinys: 1 Original + 1 Sensitive

Opalescence dantų pasta jautriems dantims ir dantų balinimui

Unikalus trijų silicio dioksido mišinys aktyviai pašalina paviršiaus dėmes ir vos per 30 dienų išbalina dantis net dviem atspalviais! Be to, jis yra pakankamai švelnus kasdieniniam naudojimui.

Baltesni dantys tik per 30 dienų!

24.9024.90Į krepšelį

  • Nemokamas pristatymas nuo 30 €
  • Saugus atsiskaitymas el. bankininkyste
  • Pristatymas per 2-4 d.d. į paštomatus
Nuostabus produktas!
“Nuo tada kai pirmą kartą išbandžiau, ji tapo vienintelė dantų pasta kurią naudoju!” – Agnė

Baltesni dantys
“Naudoju kasdien ir tikrai matau skirtumą, mano dantys tapo žymiai baltesni.” – Kotryna
Malonus švaros jausmas
“Mėtų skonis užtikrina gaivumą visai dienai, neįtikėtina!” – Arūnas

Priežastys, kodėl verta rinktis Opalescence dantų pastą:

Pašalina paviršiaus dėmes, kad per mėnesį apšviestų iki 2 atspalvių dantis

Sudėtyje yra natrio fluorido, kuris padeda išvengti ertmių ir sustiprinti emalį

Sudėtyje yra didžiausio stiprumo kalio nitrato, kuris padės sumažinti dantų jautrumą

Išskirtinis fluoridų įsisavinimas

Saugu naudoti kasdien

Šaltas skonis, suteikiantia gaivų  kvėpavimą

Neleis kauptis dantų apnašoms.

Padės išlaikyti sveikas dantenas.

Ženkliai sumažins karieso vystymąsi.

Šiek tiek pabalins dantis.

Naikins blogą burnos kvapą.

Mažins dantų jautrumą.

Šviesinkite savo šypseną dviem atspalviais per 4 savaites

Atliekant NYU tyrimą1, grupė sveikų suaugusiųjų viršutinius dantis valėsi opalescence Whitening dantų pasta. Jie taip pat nuvalė apatinius dantis nebalinančia fluoridine dantų pasta. Po vieno month—brushing pakėlimo ir nuleidimo du kartus per dieną vienai minutei – rezultatai prabilo patys už save. Palyginimas parodė, kad viršutiniai dantys, nuvalyti Opalescence Whitening dantų pasta, vidutiniškai pagerėjo dviem ar daugiau atspalvių!

Saugu naudoti kiekvieną dieną

Dantų pastos, kurios yra labiau abrazyvinės, gali susilpninti emalį, sukelti dantenų recesiją arba padaryti dantis jautresnius irimui ir jautrumui, jei naudojamas kasdien. Opalescence Whitening dantų pasta yra mažiau abrazyvi nei kitos pirmaujančios balinimo dantų pastes5, todėl ją saugu naudoti kasdien. * * * Nereikia aukoti patogumo ar kokybės. Tai vienintelė dantų pasta, kurios jums reikės.

Apdovanojimus pelniusi Formulė

Kol ji nušvies jūsų šypseną, Opalescence Whitening dantų pasta taip pat išlaikys jūsų dantis sveikus stiprindama emalį ir padėdama išvengti ertmių. Be to, jis saldinamas ksilitoliu, kuris gali sumažinti dantų irimo riziką. Mūsų „Sensitivity Relief“ formulė turi tokius pačius balinimo privalumus, kaip ir Originali formulė, tačiau taip pat apima maksimalaus stiprumo kalio nitratą, padedantį sumažinti dantų jautrumą 4. Ji tokia veiksminga, kad Opalescence Whitening dantų pasta kelis kartus laimėjo „Townie Choice“ apdovanojimą už „Geriausią balinančią dantų pastą“!

Balinančios „Opalescence“ dantų pastos veikimo principas

Paslaptis slypi balinančio gelio „Opalescence“ konsistencijoje. Dr. Fischeris sukūrė tokio lipnumo ir klampumo formulę, kad gelis išliktų vietoje ir užtikrintų ilgalaikį peroksido išsiskyrimą. Dėl šios priežasties dantų pasta leidžia pasiekti geriausius balinimo rezultatus. Išskirtinis „Opalescence“ balinamojo gelio klampumas išlaiko gelį vietoje tol, kol peroksidas patenka į emalį.

Balinimo procesas vyksta tada, kai deguonies molekulės iš balinančio komponento pasklinda po visą dantį ir reaguoja su spalvą pakeitusiomis dantų molekulėmis. Net jei balinimo gelis nesiliečia su kiekviena emalio dalimi, dantis vis tiek tolygiai pabaltėja. Pristačiusi šį saugų ir efektyvų balinimo metodą, „Opalescence“ įsitvirtino pasaulinio dantų balinimo lyderio pozicijoje. Prekės ženklu pasitiki ir odontologai, ir pacientai.

Patogus pristatymas

Patogus ir saugus pristatymas į visus Lietuvos paštomatus

Saugus atsiskaitymas

Atsiskaitykite bankiniu pavedimu ar kreditine/debetine kortele

Pagalba renkantis

Sunku išsirinkti? Pagalba telefonu, el. paštu ar Messenger.

Straipsniai apie burnos higieną

6 žingsniai gražios šypsenos link

Žmonės, kurie turi gražius ir sveikus dantis dažniau šypsosi.  Žmonės turintys probleminius dantis dažnai tik kilsteli lūpų kampučius į viršų. Galbūt jie vienodai laimingi, o…
Straipsniai apie burnos higieną

Kaip išsirinkti dantų šepetėlį vaikui?

Dygstant dantukams vaiko burnytėje mamos skuba jam ieškoti pirmojo dantų šepetėlio.  Į ką reikia atkreipti dėmesį? Šereliai – smulkūs ir maži, kad galėtų tinkamai išvalyti…
Straipsniai apie burnos higieną

Kas yra periodontitas?

Periodonto ligos arba periodontitas, tai – dantį supančių audinių ligos. Dantį supantys audiniai – dantenos, periodonto raiščiai, danties cementas bei alveolės kaulas. Kai pažeidžiamos išvardintos…